Lp.Nazwisko, imięRocznikMiejscowośćKlub/DrużynaOpłacony
1Adamczyk Marek1984PłockBiegaj z DymkiemTAK
2Adamczyk Przemysław1977Warszawaadidas Runners WarsawTAK
3Adamkowska Barbara 1975Włocławek TAK
4Adamski Przemysław1995PłockActive Runners PłockTAK
5Akimow Anna1967PłockTKKF PłockTAK
6Alaszkiewicz Paweł1982PłockTAK
7Andler Agnieszka1969WloclawekTAK
8Andrzejczak Adam1994Lubień Kujawski SWPWTAK
9Atlak Paweł1978płockTAK
10Bednarska Dorota1978PłockRykowiskoTAK
11Bednarska Wiktoria2005PłockRykowiskoTAK
12Bereszczyński Adam2001BielskCNB FENIKS TAK
13Bienias Konrad1990PłockActive Runners PłockTAK
14Bienkowski Jarosław1974PlockTAK
15Biniewicz Monika1990GostyninTAK
16Bińczarska Monika1981WłocławekTAK
17Bińczarski Patryk1981WłocławekWKB MaratończykTAK
18Błaszczak Grzegorz1984PłockNR Płock, RYKOwiskoTAK
19Błaszczyk Grzegorz 1973PłockTAK
20Błaszczyk Mariusz 1986Zgierz-
21Bombała Tomasz1978PłockTatusiowieTAK
22Bombała Kuba2006PłockTatusiowieTAK
23Boniewski Lech1958GlinojeckGimnazjum GlinojeckTAK
24Borowski Piotr 1976Słupno TKKF Wiślani TAK
25Boruszewski Michał2000GostyninSzukam _sponsora _team TAK
26Brzeziński Andrzej1972Nowa BiałaRykowiskoTAK
27Budek Agnieszka 1987PłockTAK
28Budziło Adam1972płockPTT DELTATAK
29Buraczyński Adam1982PłockVege RunnersTAK
30Burżacka-Tyc Agnieszka1972PłockPTT DELTATAK
31Chandoszko Małgorzata 1984Płock TAK
32Chądzyńska Zofia1963grodzkaTAK
33Chrapkowski Marcel1983WłocławekMarcel TeamTAK
34Ciarka Magda1976PłockTAK
35Cichecki Jacek1967PłockTAK
36Ciecierski Dariusz 1984płockTAK
37Ciepliński Mateusz1994PłockWłodkowicTAK
38Ciseł Kamil1990PłockDecathlon PłockTAK
39Ciska Renata1982PłockCzarne OwceTAK
40Cybulska Paulina 1986PlockTAK
41Cybulska Żaneta1986PłockTAK
42Czajka Artur1974WłocławekSolvay WłocławekTAK
43Czerenkiewicz-Pałucka Joanna1975WłocławekANWIL TEAMTAK
44Czwartek Robert0000PłockTAK
45Czyżyk Monika1978PłockTAK
46Dąbrowski Maciej1983płockParaolimpijczykTAK
47Degner Damian1995PłockActive Runners PłockTAK
48Dembkowski Piotr1966SłupnoSamotny WilkTAK
49Desselberger Andrzej1969WłocławekENERGY TRI WŁOCŁAWEKTAK
50Dębicki Dariusz1988WłocławekTAK
51Dębkowska Danuta 1965Płock TAK
52Dębkowski Mariusz1982PłockTAK
53Dębkowski Adrian1989PłockTAK
54Dębkowski Andrzej1963PłockTAK
55Długołęcki Mariusz1987CiechanówTAK
56Dobaczewska Dorota1972PłockTAK
57Dobies Maria1968PłockTAK
58Domagała Daniel1996SierpcTAK
59Domosławska Daria1977PłockSzkoła Wyższa im. Pawła WłodkowicaTAK
60Dwojaczna-Chrapkowska Anna1983WłocławekMarcel TeamTAK
61Dylewska Lidia1984PłockTAK
62Dziarnowska Magda1985WarszawaVege RunnersTAK
63Dziarnowski Włodek1960PłockbiegamPłock teamTAK
64Dżuganowska Agnieszka 1973PiastówROZBIEGANY PIASTÓW TAK
65Falba Wioletta1968PłockTAK
66Falba Andrzej1965PłockTAK
67Feiciak Ewelina1986PłockTAK
68Florkowska-Kardasz Martyna1981PłockTAK
69Florkowski Adrian1989WarszawaTAK
70Gajewska Aleksandra1992RadzanowoTAK
71Gajewska Oliwia 200209-454FeniksyTAK
72GAWROŃSKI PIOTR1987PŁOCKORTTAK
73Gąsiorowska Sylwia 198187-800TAK
74Glodkowski Kamil0000TAK
75Głodkowski Kamil2018PłockTAK
76Golus Anna 1999Gostynin TAK
77Gołębiewska Wiktoria 2000Szczawin Kościelny TAK
78Gołębiewski Maciej 1996Gostynin TAK
79Gorczyca Tomasz1997PłockTAK
80Góra-Błaszczak Anna1988PłockTAK
81Górecka Wioletta1980PłockMediakolorTAK
82Greloch Damian 1998Płock-
83Gromanowska Magdalena 1976Płock -
84Gruszewska Sylwia1988Stara Biała TAK
85Guzowski Dariusz1967Plock Coke Runners TAK
86Jabłczyński Paweł1960Włocławek---TAK
87Jakubiak Ewa197909-400TAK
88Jakubowski Dariusz0000TAK
89Jankowska Agnieszka198109-400-TAK
90Januszewska Milena1991SikórzTAK
91Jaroszewska Klaudia1995PłockRykowiskoTAK
92Jarzębowski Artur1969PłockTAK
93Jasiński Sylwester1991LipnoPushRunTAK
94Jaszczak Zbyszek1981PłockPłocki Klub Wesołego BiegaczaTAK
95Jetter Piotr 197187-811UKS "Cyprianka"TAK
96Kalinowski Jacek1959WłocłaqekTAK
97Kalwas Mateusz2005BiałaTAK
98Kanderski Sławek 1970Włocławek WKB Maratończyk -
99Kaniewska-Łuciakiewicz Andżelika1984PłockTAK
100Kansy Andrzej1966PłockTAK
101Kapuściński Maciej2018BiałaSportowe MańkowoTAK
102Karaszewski Rafał1985PłockFundacja Szybciej Wyżej DalejTAK
103Klimek Magdalena1980WłocławekTAK
104Klińska Katarzyna1990GostyninTAK
105Kłobukowski Michał1984PłockTAK
106Kokocińska Anna1968Włocławek---TAK
107Kołodziejska-Purc Karolina1993PłockTAK
108KOŁOWACIK Magdalena 1986KutnoKutno BiegaTAK
109Kompińska Sylwia197909-4101979TAK
110Koncewicz Rafał2002PłockTAK
111Koper Aleksandra 1999BodzanówTAK
112Korzemska Ewa1964ŻyrardówNie ma, że boliTAK
113Kotfas Piotr1982BaruchowoOSP GRODNOTAK
114Kowalewska Magdalena1982Płock TAK
115Kowalewska Agnieszka1980PłockTAK
116Kowalewski Mariusz1971PłockI LO FeniksTAK
117Kowalska Monika1982KutnoKutno Biega-
118Kowalski Robert1979KutnoKutno Biega-
119Kowalski Hubert2007KutnoKutno Biega-
120Kozłowski Jacek197709-410Active Runners PłockTAK
121Kozłowski Norbert1982Aleksandrów kujawskiTeampolkrysTAK
122Krajewska Pola2018PŁOCKAdrenalin Rush -
123Krajewska Elżbieta1962płockKaja TeamTAK
124Krajewska Weronika2000Płock TAK
125Krajewski Michał1986PŁOCKAdrenalin Rush -
126KRAKOWSKI PIOTR1973PłockbiegamPłock teamTAK
127Krogulski Robert1970WłocławekTAK
128Krystek Julia2006BodzanówTAK
129Krystek Katarzyna1981BodzanówTAK
130Kubiak Joanna1978GąbinTAK
131Kuchta Bogumila1981SłupnoTkkf wislanie slupnoTAK
132Kupińska Marta1990SłupskActive Runners PłockTAK
133Kwasiborski Kacper2002PłockTAK
134Kwiatkowska Paulina 1982Płock TAK
135Lemański Łukasz1996Gostynin-
136Lewandowska Agnieszka1981WłocławekAneta TeamTAK
137Lewandowska Natalia2004WłocławekTAK
138Lewandowski Paweł1981WłocławekAneta TeamTAK
139Lewandowski Marcin1975WłocławekAneta TeamTAK
140Liniewski Łukasz1985Włocławek Activcentrum TAK
141Linowski Krzysztof2002GozdowoTAK
142Lipiński Maciej1998BielskHusaria Race TeamTAK
143Lisicka Milena1995Płock TAK
144Machnicki Bartlomiej1998PłockTAK
145MAJDA Michał 2098KutnoKutno BiegaTAK
146Majewska Aleksandra 199009-410TAK
147Malinowski Rafał1978Słupno TKKF WIŚLANIE SŁUPNOTAK
148Malinowski Tomasz 1972PłockTAK
149Manecki Jakub1998PłockTAK
150Maranowska Jolanta 1982Radzanowo TKKF WIŚLANIE SŁUPNO TAK
151Marcinkowski Adrian1990StaroźrebyTAK
152Maron Martyna 2001Płock I LO CN-B FENIKSTAK
153Matczak Anna1987Włocławek-
154MICHALSKI Andrzej1977KUTNOKUTNO BIEGATAK
155Miech Wiesław1954PłockPolskie Stowarzyszenie biegaczy Niewidomych i Słabowidzących ParaolimpijczykTAK
156Miernik Mateusz1986Aleksandrów KujawskiPOLKRYS TEAMTAK
157Mieszkowska Marzena1983PłockTAK
158Mikosza Alan 2002płock FENIKS PŁOCKTAK
159Miler Arkadiusz1976Płock TAK
160Milewski Dominik1998PłockGąbin Biega TAK
161Moderacki Maciej2000Stara BiałaTAK
162Morga Bogdan2011BedlnoCoke Runners TAK
163Mrówka Piotr1988GostyninMKS Mazur Gostynin-
164Mysielska Anna1990płockTAK
165Nagadowska Malwina1987Płock-
166Nagadowska Małgorzata 1982Plock-
167Niedzielska Julia 2002PŁOCKTAK
168Nikodemiak Paulina 1987BedlnoKutnobiegaTAK
169Noskiewicz Dorota1978PłockKaja teamTAK
170Nowosielska Aga1982PłockTAK
171Nowosielski Michał1976PłockTAK
172Nowotka Krzysztof1975Płockrun-log.comTAK
173Obszyńska Izabela1977BielskRYKOWISKOTAK
174Oleczek Patryk1992Gostynin TAK
175Olszewska Weronika2002NidzicaTAK
176Olszewski Daniel2002RadzanowoTAK
177Osiecka Anna0000PłockTAK
178Osiecka Judyta1987CiechanówTAK
179Ostrowska Monika1969PłockTAK
180Ostrowski Rafał1982PłockTAK
181Ostrowski Dariusz 1966PłockTKKFTAK
182Ostrzycki Damian1978Płock-
183Ozdowski Jakub200209-400TAK
184Pacholik Katarzyna1983WłocławekTAK
185Paczkowski Przemysław1983Aleksandrów KujawskiPolkrys Team-
186Paczuski Mariusz1973SłupnoSłupno BiegaTAK
187Pająk Łukasz1981PolskaTAK
188Patora Jacek1971PłockTAK
189Pawłowska Lilianna1974GostyninTAK
190Petrykowski Roman1959PłockbiegamPłock teamTAK
191Piaskowski Rafał198409-400TAK
192Piechocińska Edyta1984Stara Biała Płocki klub wesołego biegacza TAK
193Pietrzak Piotr1983PłockTAK
194Pięta Paulina1994BodzanówDecathlon PłockTAK
195Piwoński Zbigniew1978WłocławekTAK
196Plata Agnieszka1980Włocławek Activmed TAK
197Plata Sebastian 1979Włocławek Activmed TAK
198Płoskoński Michał197709-403RykowiskoTAK
199Podolewski Rafał1975PłockRykowiskoTAK
200Pokropińska Weronika 1982GostyninTAK
201Polańczyk Tomasz2018PłockTAK
202POPEK MACIEJ 197787-800 WŁOCŁAWEKANETA TEAMTAK
203Popławska Urszula1975RogozinoTKKF WIŚLANIE SŁUPNOTAK
204Przybyła Dorota1985PłockTAK
205Pszczoła Marek1978PłockTAK
206Ptaszyński Krzysztof1962Płock TAK
207Raczkowska Renata198009-230TAK
208Radgowski Waldemar 1969PłockNordic Walking Mobilna Szkoła Ruchu TAK
209Radzka Beata1977Gostynin TAK
210Robinson Paul1953WloclawekTAK
211Rogowicz-Szmulewicz Barbara1972PlockTAK
212Rułka-Jabłczyńska Anna1960Włocławek---TAK
213Rząp Kamil1994WyszogródSzkoła wyższa im. Pawła WłodkowicaTAK
214Rzymska Sylwia1978PłockbiegamPłock teamTAK
215Sarnowska Katarzyna198909-400TAK
216Sas Aldona1961PiastowRozbieganyPiastowTAK
217Sebastianowicz Grzegorz2018PłockŚwięci MikołajeTAK
218Sereda Joanna1990WARSZAWAadidas Runners WarsawTAK
219Skrocka Monika1980WłocławekTAK
220Sławecka Emilia198409-400BOPKDMWTAK
221Smykowska Magdalena1989PłockTAK
222Spychała Piotr1989płockTAK
223Stangret Emilia1980PłockTAK
224Stankiewicz Ilona1983Włocławek ActivCentrum TAK
225Stawecka Emilia1980Aleksandrów-KujawskiPolkrys teamTAK
226Stawecki Arkadiusz1973Aleksandrów-KujawskiPolkrys teamTAK
227Stawiarska Klaudia 2002Płock I LO CN-B FeniksTAK
228Stawicki Zbigniew1971płockbiegamPłock teamTAK
229Stolarska Danuta1957WłocławekTAK
230Stolarski Janusz1955WłocławekTAK
231Strzałkowski Marcin1979PłockNight Runners PłockTAK
232Strzelecki Dawid2002PłockTAK
233Szabrański Piotr1972SłupnoTKKF WIŚLANIE SŁUPNOTAK
234Szałańska Justyna1983PłockTAK
235SZOCHNER RAFAŁ2002PŁOCKTAK
236SZOCHNER ARTUR2002PŁOCKTAK
237Szpakowicz Piotr197409-402-
238Szpernal Beata 1964PłockKaja Team TAK
239Sztanderska Ewa1982PłockTAK
240Sztenderewicz Renata1982WłocławekAneta TeamTAK
241Sztuczka Marta1971Stara BiałaTAK
242Szulborski Dariusz1968PłockTKKF PłockTAK
243Szymańska Joanna1987WłocławekTAK
244Szymański Łukasz1984Włocławek TAK
245Ślubowska Katarzyna 1982PłockTAK
246Ślubowska Malwina198409-400TAK
247Śmiałkowska Martyna2002Płock Feniksy TAK
248Śnieżyńska Bernadeta1973PłockTAK
249Thiel Violetta1967WłocławekTAK
250Trzeciak Monika1982Płock-
251Trzybiński Paweł198009-410TAK
252Turlej Katarzyna1980PlockTAK
253Turowska Karolina1995Nowe ProboszczewiceTAK
254Twardowska Michalina1997KutnoKutno BiegaTAK
255Twardowski Piotr1976KutnoKutno BiegaTAK
256Tyc Bogusław1967PłockTKKF PłockTAK
257Uchwał Marcin 1976Płock Płocki Klub Wesołego Biegacza TAK
258Ulewicz Arnold 1969PłockTAK
259Wadowska Iza1991PłockTAK
260Wagner Barbara1983PlockTAK
261Wajszczak Tomek1980SłupnoTAK
262Wawrowska Dorota1975PłockTAK
263Wawrowski Rafał1976PłockTAK
264Wąsowska Sandra1988PŁOCKAdrenalin Rush -
265Wiczkowska Jolanta1972WłocławekTAK
266Widzisz Krzysztof1979WłocławekWKB maratończykTAK
267Widzisz Kamil2005WłocławekTAK
268Wieluńska Jolanta1963PłockPłock Biega No Age LimitTAK
269Wietrzycka Katarzyna197687-800WłocławekTAK
270Wietrzycki Piotr197187-800PIOTR WIETRZYCKITAK
271Więcek Joanna1978Płock TAK
272Winiarek Ilona197809-400TAK
273Wiśniewska Monika1985SochaczewGąbin BiegaTAK
274Włocki Dawid1992BemowoOrange PolskaTAK
275Wojtycki Grzegorz1971PłockbiegamPłock teamTAK
276Wojtycki Piotr1987Maszewo DużebiegamPłock teamTAK
277Wolińska Agnieszka1979KutnoKutno BiegaTAK
278Wszelak Anita1976WŁOCŁAWEKTAK
279Wypysińska Anna1982WarszawaGąbin BiegaTAK
280Wypysińska Ewa1986GąbinGąbin BiegaTAK
281Wypysiński Rafał1980WarszawaGąbin BiegaTAK
282Wypysiński Paweł1982GąbinGąbin BiegaTAK
283Zaborowski ŁUKASZ1986PłockActive Runners PłockTAK
284Zalas Jerzy1971PłockTAK
285Zalas Jakub1999PłockTAK
286Zatka Bartosz1987rypinSWPW-
287Zawadzki Łukasz 1985StupskTAK
288Zawadzki Piotr198509-410RykowiskoTAK
289Zbrzeźniak Igor1995Raszyn-
290Zielińska Iwona1968WloclawekWKB MARATOŃCZYK WłocławekTAK
291Zieliński Szczepan1974WloclawekWKB MARATOŃCZYK WłocławekTAK
292Zmorzyńska Paulina 1997Płock SWPW PłockTAK
293Zych Joanna2002NidzicaTAK
294Żeberkiewicz Dawid1976PłockTAK
295Żołek Jacek1977PłockRykowisko/TKKF PłockTAK

Tylko odpowiednie zgłoszenie i dokonanie wpłaty gwarantuje miejsce na ostatecznej liście startowej i udział w biegu. O kolejności zgłoszenia decyduje wpłata wpisowego.